אודותינו

אריגים איכותיים ועמידים בהתאמה אישית הם מה שעושים את האחים נייער לחברה המובילה בפתרונות הכיסוי והאריזה בשוק הישראלי.

האחים נייער מספקים אריגים לחקלאות, תעשייה, מסחר, בניה, פנאי ושימוש ביתי ומשמשים כמפיצים בלעדיים בישראל של המותגים סולאריג ו-ארז מוצרים תרמו פלסטיים.

כמו כן, החברה משמשת כנציגה בלעדית בישראל של יצרני יריעות שונים מרחבי העולם.

האחים נייער מתמחים בבדים בעלי עמידות גבוהה המספקים בקרת אקלים, הצללה והגנה בפני נוזלים, רוח, מזיקים ושמש. האריגים החזקים שלנו מכסים, מאחסנים ומגנים על הכל בין אם מגדלים תוצרת חקלאית, מאחסנים סחורות, מארחים אירוע, מכסים מבנים או אורזים מוצרים. לא משנה מהן המידות, הגוונים או הצורות בהן חפץ הלקוח, האחים נייער יתפרו, ילחימו ויספקו כיסוי מותאם לדרישות הלקוח עד לפתח דלתו בכל מקום ברחבי הגלובוס.

אחים נייער" הייתה לאורך שנים "מאחורי הפרגוד" כספקית וכקבלנית ביצוע של מתקיני הסוככים ושל השוק המוסדי והתעשייתי, כאשר היא נחשבת לחלוצה ביישום פתרונות חכמים ויעילים. החברה, ביססה את עצמה בקרב לקוחותיה כספקית מוצרים באיכות ועמידות גבוהים, אשר מיוצרים אך ורק באירופה תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומיוצרים תחת בקרת איכות קפדנית בכפוף לתקני איכות בינלאומיים.

היכולת לספק ללקוח קירוי המותאם לדרישותיו הביא את 'קבוצת האחים נייער' להקים את חטיבת שמשיה לכל, כמענה לצורך הגובר בשמשיות איכותיות. העמידות הגבוהה והחזות הנאה בעת ובעונה אחת הן שמעניקות ל'שמשיה לכל' את הערך המוסף בעיני הלקוח.

האחים נייער הינו עסק משפחתי שנוסד עוד בשנת 1939 .מחסני החברה והמתפרה הגדולה מסוגה בישראל פועלים באזור התעשייה באלקנה.