אודותינו

אריגים איכותיים ועמידים בהתאמה אישית הם מה שעושים את האחים נייער לחברה המובילה בפתרונות הכיסוי והאריזה בשוק הישראלי.

האחים נייער מספקים אריגים לחקלאות, תעשייה, מסחר, בניה, פנאי ושימוש ביתי ומשמשים כמפיצים בלעדיים בישראל של המותגים SUNBRELLA , PAL-RING ו-ארז מוצרים תרמופלסטיים.

כמו כן, החברה משמשת כנציגה בלעדית בישראל של יצרני יריעות שונים מרחבי העולם.

האחים נייער מתמחים בבדים בעלי עמידות גבוהה המספקים בקרת אקלים, הצללה והגנה בפני נוזלים, רוח, מזיקים ושמש. האריגים החזקים שלנו מכסים, מאחסנים ומגנים על הכל בין אם מגדלים תוצרת חקלאית, מאחסנים סחורות, מארחים אירוע, מכסים מבנים או אורזים מוצרים. לא משנה מהן המידות, הגוונים או הצורות בהן חפץ הלקוח, האחים נייער יתפרו, ילחימו ויספקו כיסוי מותאם לדרישות הלקוח עד לפתח דלתו בכל מקום ברחבי הגלובוס.

אחים נייער" הייתה לאורך שנים "מאחורי הפרגוד" כספקית וכקבלנית ביצוע של מתקיני הסוככים ושל השוק המוסדי והתעשייתי, כאשר היא נחשבת לחלוצה ביישום פתרונות חכמים ויעילים. החברה, ביססה את עצמה בקרב לקוחותיה כספקית מוצרים באיכות ועמידות גבוהים, אשר מיוצרים תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומיוצרים תחת בקרת איכות קפדנית בכפוף לתקני איכות בינלאומיים.

היכולת לספק ללקוח קירוי המותאם לדרישותיו הביא את 'קבוצת האחים נייער' להקים את חטיבות סוכך לכל ושמשיה לכל, כמענה לצורך הגובר בסוככים ושמשיות איכותיות. העמידות הגבוהה והחזות הנאה בעת ובעונה אחת הן שמעניקות ל "סוכל לכל" ו'שמשיה לכל' את הערך המוסף בעיני הלקוח.

האחים נייער הינו עסק משפחתי שנוסד עוד בשנת 1939 .מחסני החברה והמתפרה הגדולה מסוגה בישראל פועלים באזור התעשייה באלקנה.

 

למה לבחור בקבוצת ה"אחים נייער"?

 

  1. 80 שנות ניסיון –

הניסיון הוא ערבות האיכות שלנו, המשלבת מגוון פתרונות מעשיים ומודרניים בתחום הקירוי, כיסוי ומערכות הצללה

ב- 80 השנים האלו, משכנו אלפי לקוחות מרוצים והרחבנו את רשת המכירות שלנו – הן בישראל והן בחו"ל.

 

  1. עמידה בתקנות הייצור והבטיחות

כל המערכות וכל המוצרים שלנו מיוצרים בתהליכים מבוקרים בעלי תו תקן ISO הבינלאומי.

 

.3 שותפויות בינלאומיות

המחויבות המלאה לתוצאות האיכות באה לידי ביטוי בשותפויות שלנו, שנבחרו בין הספקים המובילים בישראל ומחוצה לה, כגון" "ארז מוצרים תרמופלסטיים" , Sunbrella, Somfy, Amann ועוד.

 

 

  1. יחידת ייצור – פתרונות מותאמים אישית

מפעלנו, הממוקם באזור התעשיה באלקנה משתרע על שטח של כ 5,000 מ"ר, מאובזר בציוד העכשווי ביותר. מערך הייצור שלנו מבצע מדי יום את כל הפעולות הדרושות לשם התאמה מירבית לדרישותיו של כל לקוח ולקוח, על מנת להבטיח את התוצאה הטובה והמתאימה ביותר עבורו!

 

  1. משאבי אנוש

הצוות שלנו, המורכב מכ 75 אנשי צוות מיומנים מאוד מבחינה טכנית המתנהלים ברוח של "משפחה" שכל חבריה חולקים את אותו החזון ואתה המטרה לשם שמירה על שביעות רצון גבוהה של הלקוחות ושל הצוות תוך קידום ופיתוח החברה.