יצירת קשר

  איך בוחרים סוכך זרועות?

  סוכך זרועות


  כידוע, חוזקה של שרשרת נקבע על פי החוליה החלשה שלה!

  סוכך זרועות מורכב ממספר רב של חלקים, כאשר יש להקפיד שכולם איכותיים!

  ארבעת המרכיבים החשובים ביותר הינם:

  1. בד הסוכך
  2. חוט התפירה
  3. זרועות הסוכך
  4. מערכת ההנעה של הסוכך – מנוע חשמלי או גיר ידני

  1. בד הסוכך: יש לוודא כי הבד שומר על חוזק הקריעה ועל הגוון לאורך שנים, מונע טחב ודוחה כתמים וכמובן מגן עלינו מפני קרינת השמש המזיקה. חברתנו משווקת בלעדית בישראל של מותג העל "Dickson" הצרפתי, מותג אשר חרט על דגלו מתן פתרונות הצללה מודרניים באיכות הגבוהה ביותר. שמירה על גוון לאורך שנים – סיבי ה-Orchestra של Dickson רוויים בפיגמנטים בעלי עמידות יוצאת דופן בפני קרינת U.V. עמידות בפני עובש וטחב – עלי עמידות לצמיחה של עובש וטחב. הברשה קלה של לכלוך, תעניק לבד מראה חדש ורענן. עמידות בפני כתמים – עמידות יוצאת דופן בפני כתמים. בדי Orchestra ® בעלי מקדם הגנה UPF גבוה, ומומלצים על ידי הקרן לסרטן העור כמסייעים במניעת נזקים שנגרמים לעור מהשמש.

  2. חוט התפירה: חוט התפירה אר מחבר את הבד המורכב ממספר יחידות רוחב הינו גורם משמעותי בקביעת חוזקו ועמידותות של  הסוכך. שימוש בחוט שאינו עמיד ואינו מתאים יביא לניתוק חלקי הבד ולניתוק הבד משלד הסוכך. סוכך לכל עושה שימוש בחוטי תפירה מיוחדים ומלוכדים היטב בעלי ביצועים גבוהים מאוד מבית AMMAN. חוטים בעלי עמידות גבוהה לפגעי מזג האוויר. תקן ISO4892-1 ו-ISO489- 2. עמידות לקרינת UV.

  3.זרועות הסוכך: זרוע הסוכך מורכבת משלד אלומיניום, המחובר בציר הנמתח עלך ידי קפיצים. חוזקה של הזרוע נקבעת על פי איכות הקפיץ ועוצמתו כמו גם על ידי עובי האלומיניום ואיכותו של הציר. זרועות הסוככים של סוכך לכל הינן זרועות איכותיות במיוחד המיוצרות ביוון ועודות בתקנים המחמירים ביותר! הזרועות עשויות אלומיניום איכותי צבוע בתנור ונמתחות באמצעות כבלי נירוסטה איכותיים תוצרת יפן. בעת בחירת הסוכך, יד להקפיד מה עובי הזרוע, להלן המפרט הטכני של הזרוע שלנו הוא המפרט האיכות ביותר בשוק!

  4. מערכת ההנעה של הסוכך – מנוע חשמלי או גיר ידני – יש להקפיד גיר הסוכך עשוי סגסוגת איכותית שאינה מחלידה ואינה נשחקת! גירים רבים מיוצירם מברזל ממוחזר אשר לאחר שימוש קצר מאבד מחוזקו ולא מותח את הסוכך!  בעת בחיתר מנוע חשמלי, יש להקפיד לרכוש מנוע מיצרן איכותי בעל אחריות מיניצמאלית של 5 שנים! מנועים מיצרנים עלומי שם עשוים לעשות נזק עצום למערכת החשמל הביתי ולעלות הרבה יותר בשל קלקולים תכופים. מחיר מנועים איכותיים אינם גבוהים!

  "רול סאן" הינו מנוע איכותי המעניק 5 שנות אחריות במחיר שווה לכל נפש